Udělejte si z nového životního programu zvyk

Sledujete záznam webináře Tiger Relax Clubu

Nová 6týdenní výzva – online kurz s plnou podporou trenérů Tiger Clubu

Uplynulý týden jsme budovali nové návyky, prohlubovali jsme nové koleje a opouštěli koleje staré, hluboce vyjeté. Nyní je vaším úkolem prohlubovat nově vyjeté koleje, aby se vám v nich jezdilo pohodlně a bez velkého úsilí.

Až se nový životní program pro vás stane běžným stejně jako například ranní hygiena, nebo kosmetický rituál, tak vás vůbec nebude zatěžovat. Budete ho brát jako součást sebe samých a nebudete muset na jeho dodržování vynakládat tvrdou snahu.

Když se něco nepovede, tak se neobviňujte, překážky mají naprosto všichni! Někdy se prostě stane, že se okolnosti sejdou poněkud nepřejícně… Nevadí, jedeme dál! Jen se poučte, jak se do této situace příště nedostat.

Ciťte se svobodná ve svých rozhodnutích a mimo jiné, jen tak jako vedlejší produkt, budete formovat svou postavu tak, jak si celou dobu přejete.

Abych vám tuto cestu ulehčil, tak jsem pro vás připravil 6 týdenní výzvu, ve které vás bezpečně provedeme začátkem hubnutí a pomůžeme vám zhubnout prvních 5 % vaší počáteční hmotnosti.

Tady najdete všechny informace a přihlášku:

Kdo vám pomůže zhubnout a dostat se do formy

Jsme Tiger club, tým zkušených osobních trenérů a výživových poradců. Specializujeme se na hubnutí a formování postavy. 

Tým vede Martin Matouš, který má trenérskou 40 letou praxi v bojových sportech, je 3 násobným Mistrem Evropy v Allkampf-Jitsu a již 14 let provozuje výživovou poradnu

Výživovou poradnou a kurzy hubnutí v Tiger Clubu prošlo již více než 1000 klientů, takže jsme měli dostatek možností prověřovat v praxi naše teoretické znalosti z odborných kurzů.

Pracujeme každý den s našimi klienty, vedeme je ke zdravému životnímu stylu, motivujeme a podporujeme k dosažení jejich cílů. 

© 2021 Tiger Fight Club, z.s.
Šafaříkova 2242, 43003 Chomutov, IČ: 05293910