World Games 2022 -Podčetrtek, Slovinsko

Reprezentace našeho klubu se zúčastnila ve dnech 23. – 25.9. 2022 Mistrovství Světa v bojových umění.

Máme 9 nových mistrů Světa z World Martial Arts Games WMAC, 23. – 25.9. 2022, Podčetrtek, Slovinsko.

Navíc jsme vybojovali 🥈18 stříbrných a 🥉12 bronzových medailí a v hodnocení klubů jsme obsadili nádherné 2. místo mezi všemi zúčastněnými kluby šampionátu.

Mistrovství světa World Martial Arts Games WMAC 2022, Podčetrtek, Slovinsko. Je za námi naši závodníci si odnesli hodně nových zkušenosti, skvělých zážitků a také modřin, odřenin a naraženin, zde je reportáž z velmi vyvedených závodů:
Po prvním závodním dni Mistrovství světa zacinkaly 4 zlaté, 10 stříbrných a 2 bronzové medaile. Závodilo se na tatami, v ringu a oktagonu: Kickbox, Oriental Box, Grappling, MMA light a Sport Jiu Jitsu.
Výsledky jsou následující:
MMA
Open -65 kg
2. Dominik Ilkov
Open -70 kg
2. Antonie Chytrová
Grappling 18+ -70 kg
1.Antonie Chytrová
2. Emma Bártková
U18 -60 kg
2. Denisa Kuhnová
U15 váha -50 kg
1. Eliška Čermáková
2. Patrície Wirhová
U18 -60 kg
1. Dominik Ilkov
U15, -60 kg
3. Jan Michanek ml.
18+ váha 85+
2. Jan Michanek st
Lightcontact
3.Tobiáš Armstark
Sport Jiu Jitsu
2.Tobiáš Armstark
U15, váha-60kg
2.Jan Michanek jr
U18, váha -60kg
2.Antonie Chytrová
18+, -65 kg
2.Dominik Ilkov
18+, -85
1.Jan Michanek st
V druhém dni jsme začali disciplínami, ve kterých často kralujeme; zde jsou výsledky z reálné sebeobrany, kde je cílem co nejrychleji zareagovat a efektivně se ubránit nečekanému útoku:
Dominik Ilkov U18 UB – 2.
Denisa Kuhnová U18 UB -1.
Natálie Polívková U15 UB – 3.
Jan Michanek ml. U13 UB – 2.
Jan Michanek st. +35 BB – 1.
Tobiáš Armstark U13 UB – 3.
Patricie Wirthová U13 UB – 3.
Eliška Čermáková U13 UB – 1.
Druhou sebeobrannou disciplínou bylo selfdefense creative, kde se předvádějí předem nacvičené sebeobranné techniky, často s pohybově náročnými prvky:
Dominik Ilkov U18 UB – 2.
Jan Michanek ml. U13 UB – 1.
Antonie Chytrová U18 UB – 1.
Denisa Kuhnová U18 UB – 3.
Natálie Polívková U15 UB – 3.
Jan Michanek st. +18 BB – 2.
Ema Bartková U18 UB – 3.
Tobiáš Armstark U13 UB – 3.
Patricie Wirthová U13 UB – 3.
Eliška Čermáková U13 UB – 2.
Třetí disciplína, ve které jsme dnes závodili, se nazývá kata; zde závodníci ukazují bojové sestavy a snaží se o pohybovou dokonalost, naši závodníci se umísili následovně:
Kata Hard Style:
Martin Matouš +45 BB – 3.
Martin Matouš +35 BB – 2.
Jan Michanek st. +35 BB – 3.
Jan Michanek ml. U13 BB – 2.
Kata Karate:
Jan Michanek +35 BB – 2.
Děkujeme za finanční podporu Městu Chomutov, Severočeské doly a.s., Magna a.s., WG Stav s.r.o., Ekoservis s.r.o., Vláďa Kovtun, IMP PUMPS d.o.o. , 1. severočeská chráněna s.r.o., Flit Servis, Dospra s.r.o. a Národní sportovní agentura

kontakt

Tiger Relax Club

Adresa

Růžová 5597, Chomutov 430 05

Recepce klubu

Telefon: +420 724 153 513
E-mail: recepce@tigerclub.cz

Otevírací hodiny

Pondělí

8:00-11:00 15:00-20:30

Úterý

8:00-11:00 15:00-20:30

Středa

8:00-11:00 15:00-20:30

Čtvrtek

8:00-11:00 15:00-20:30

Pátek

8:00-11:00 15:00-20:30

Sobota

zavřeno zavřeno

Neděle

zavřeno 15:00-20:00