Tiger Fight Club se stal nejúspěšnějším klubem mistrovství ČR Českého svazu Allkampf-Jitsu Bohemia Open Championship, 9.4. 2022 Chomutov, Spořice.

Soutěže se zúčastnilo 35 klubů a celkem bylo 492 startů. Soutěžilo se současně na 7mi tatami v bojových stylech Fighting, Grappling, Fighting Fullcontact, MMA Light, Kicklight, Light contact, Point Fighting, Self Defense, Hard kata.

Závodníci našeho klubu celkem získali  22 zlatých, 13 stříbrných a 15 bronzových medailí. Celkově byl klub na 1. místě v zisku medailí mezi všemi kluby.

Gratulujeme všem našim medailistům, Ali i ostatním závodníkům za skvělou reprezentaci našeho klubu.

  1. Místa Ilkov Dominik Jan (Fighting), Chytrová Antonie (Fighting), Michanek Jan st. (Fighting), Ilkov Dominik Jan (Grappling), Michanek Jan st. (Hard kata), Ilkov Dominik Jan (MMA Light), Kinzlová Veronika (Ribbons Getting), Mikšátko Tomáš (Ribbons Getting), Květ Patrik (Ribbons Getting), Čermáková Natálie (Ribbons Getting), Valášek Matyáš (Self Defense Creative), Michanek Jan ml. (Self Defense Creative), Ilkov Dominik Jan (Self Defense Creative), Bártková Emma (Self Defense Creative), Chytrová Antonie (Self Defense Creative), Procházka Oldřich (Self Defense Creative), Michanek Jan st. (Self Defense Creative), Armstark Tobiáš (Self Defense Real), Michanek Jan ml. (Self Defense Real), Polívková Natálie (Self Defense Real), Procházka Oldřich (Self Defense Real), Michanek Jan st. (Self Defense Real),
  1. Místa Čermáková Karolína (Fighting), Kuhnová Denisa (Grappling), Čermáková Karolína (Hard Kata), Hanzlíková Valentýna (Ribbons Getting), Hanzlíková Natálie (Ribbons Getting), Kodt Filip (Ribbons Getting), Chudý Jiří (Self Defense Creative), Kinzelová Anna (Self Defense Creative), Hoferek Šimon (Self Defense Creative), Armstark Tobiáš (Self Defense Creative), Kuhnová Denisa (Self Defense Creative), Čermáková Eliška (Self Defense Real), Ilkov Dominik Jan (Self Defense Real),
  1. Místa: Michanek Jan ml. (Fighting), Čermáková Eliška (fighting), Procházka Oldřich (Fighting), Čermáková Eliška (Grappling), Čermáková Karolína (Grappling), Chytrová Antonie (Grappling), Skřítek Martin (Ribbons Getting), Krohan Ondřej (Ribbons Getting), Forková Amálie (Ribbons Getting), Halás Vojtěch, Kinzelová Anna (Ribbons Getting), Čermák Daniel (Ribbons Getting), Čermáková Eliška (Ribbons Getting), Valášek Matyáš (Self Defense Real), Chytrová Antonie (Self Defense Real),