12 zlatých, 11 stříbrných a 7 bronzových medailí poslalo náš klub na celkové 7. místo mezi všemi zúčastněnými kluby závodní série CFS 7.
Máme 12 nových mistrů České republiky👍Vedle soutěžení jsme také zvládli celou organizaci International Czech Championship, 13.4.2024 ve Spořicích. Byla tojedna z největších soutěží této série, takže jsme dostali pořádně zabrat.
568 startů
365 závodníků
63 klubů
6 států
11 bojových disciplín
134 váhových a věkových kategorií
25 rozhodčích
Děkujeme celému pořadatelskému týmu za obdivuhodný výkon aby celá soutěž proběhla přívětivě pro závodníky.

13.4. 2024 pořádal Tiger Fight Club velkou soutěž pro všechny milovníky bojových sportů, jako každý rok už nekolik let v řadě. Soutěžilo se v mnoha disciplínách a bojových stylech.
➡️Domů jsme si vybojovali celkem 12 zlatých, 11 stříbrných a 7 bronzových medailí!🥇🥈🥉
➡️Jako klub jsme získali krásné 4. místo🥈
✅Děkujeme trenérům za přípravu našich závodníků, rodičům, přátelům a všem pomocníkům za účast a pomoc při organizaci celé soutěže🙏🏼bez vás by to nešlo!🔗
Projekt, soutěž CFS 7, byl podpořen Ústeckým krajem.
➡️A zde jsou výsledky našich závodníků:
🟠Houfová Anna – 1. místo SDC creativ
⚫️Novotný Jaroslav Jr. – 2. místo stužkovaná
🟠Polívková Natálie – 2. místo fighting, 2. místo SDC creativ
⚫️Lisáková Eliška- 2. místo hard kata, 3. místo SDC creativ
🟠Wirthová Patricie – 2. místo hard kata, 2. místo SDC realistic
⚫️Falešník Simon – 2. místo SDC creativ
🟠Kinzelová Anna – 1. místo SDC realistic, 2. místo SDC creativ
⚫️Kinzelová Veronika – 1. místo SDC creativ, 1. místo SDC realistic
🟠Sombota Martin – 1. místo SDC creativ, 2. místo SDC realistic, 3. místo grappling
⚫️Ilkov Dominik J. – 1. místo grappling, 1. místo MMA light
🟠Chytrová Antonie – 1. místo grappling, 1. místo fighting, 1. místo MMA light
⚫️Cinová Petra – 3. místo grappling
🟠Květ Patrik – 2. místo SDC realistic
⚫️Doležalová Barbora – 2. místo MMA light
🟠Armstark Tobiáš – 1. místo hard kata
⚫️Ilkov Jan – 3. místo hard kata
🟠Fučík Petr – 4. místo SDC creativ
⚫️Krohan Ondřej – 4. místo SDC creativ
🟠Marek Milan – 5. místo SDC ceeativ
⚫️Chudý Jiří – 4. místo SDC creativ, 5. místo SDC realistic
🟠Pěnkava David – 4. místo SDC creativ, 6. místo SDC realistic
⚫️Nguyen Adam – 5. místo SDC creativ
🟠Buňata Přemysl – 3. místo SDC creativ
⚫️Hanzlíková Valentýna – 3. místo SDC realistic
🟠Krohan Michal – 4. místo SDC realistic
⚫️Saidl Ondřej – 3. místo stužkovaná
🟠Babinčáková Lucie – 1. místo stužkovaná

PROJEKT PODPOŘEN ÚSTECKÝM KRAJEM