Aktivity

tygříci

-nábor-

AKJ SELF DEFENCE

-nábor-

MMA

-nábor-

Tygříci

Skvělý program pro děti od 5ti let a mládež jehož cílem je vybudovat správné pohybové dovednosti, koordinaci, obratnost, rychlost a sílu a motivační nastavení mysli pomocí tréninku bojového umění Allkampf-Jitsu.

Děti se postupně zdokonalují a postupují dle schopností v našich 4 třídách (třídy N, C, B, A). Zdravý a bezpečný rozvoj dětí je zajištěn našim prověřeným konceptem tréninku a zkušeným týmem trenérů.

ALLKAMPF-JITSU

Bojové umění zaměřené na sebeobranu, jehož cílem je vybudovat taktické a technické dovednosti, které Vás dostanou z nebezpečných situací. 

Naučíte se využívat údery, kopy, úhyby těla, házení a páčení, boj ve stoje i na zemi k odražení jakéhokoliv útoku za účelem ochránění zdraví nebo majetku.

AKJ SELF DEFENSE 

Chcete se naučit bránit? Tato intenzivní výuka sebeobrany vybuduje osobní obranné dovednosti obsahující psychickou přípravu, strategii verbálního projevu a vědomé ovládání únikových manévrů. 

Tento program také zahrnuje psychologickou strategii a mentální přípravu. Všechny dovednosti jsou okamžitě procvičovány v interaktivních scénářích. 

AKJ FIGHTING

Naučíte se rychle reagovat na soupeře, správně navazovat techniky a přebírat soupeři iniciativu. Ve všech fázích boje v postoji, v úchopu, na zemi si osvojíte technickou dovednost a fyzickou připravenost. 

Své dovednosti můžete vyzkoušet doma, v sérii soutěží až do úrovně Mistrovství ČR, v zahraničí na Mistrovství Evropy, mistrovství světa a Word Games.

MMA LIGHT

Naučíte se populární MMA s důrazem na kvalitní techniku, taktiku boje, jednotlivé údery, kopy a chvaty. Light forma je bezpečnou variantou souboje bez použití plnokontaktních úderů a kopů.

Vstupte do našeho týmu pohodových cvičenců a zdokonalujte se pod vedením zkušených trenérů. Nejlepším bojovníkům umožníme start na soutěžích.

FAT FIGHTER

Intenzita ***

Lekce pro začínající bojovníky se svým přebytečným tukem a absolventy našich kurzů formování postavy. Procvičte v jednom tréninku celé tělo v tepových frekvencích, které vám budou příjemné a zároveň pomůžou dosáhnout stanovený cíl. 

Podpora tréninku pomocí MyZone Vás namotivuje a přesně změří váš výkon.

FAT FIGHTER

Intenzita ****

 Lekce pro středně pokročilé bojovníky, kteří si jdou za svou ideální postavou. Zaměříte se na zesílení středu těla „core“ všech svalových skupin a spálíte tuk ve vyšším tempu. 

MyZone vám umožní cvičit naplno, přesto bezpečně a příjemně.

ULTIMATE FAT FIGHTER

Intenzita *****

Vysoké tempo, výbušné pohyby, zatížení všech svalových skupin. Nasedněte do formule 1 ke své vysněné postavě. 

Využití tepových frekvencí vyšší intenzity dokonale pod kontrolou MyZone.

první lekce zdarma

free pass

Chcete se k nám přijít podívat a rovnou něco vyzkoušet? Napište jméno a kontaktní e-mail a pošleme vám jeden volný vstup zdarma.

Rezervační systém
a rozvrh lekcí

kontakt

Tiger Relax Club

Adresa

Růžová 5597, Chomutov 430 05

Recepce klubu

Telefon: +420 724 153 513
E-mail: recepce@tigerclub.cz

Otevírací hodiny

Pondělí

8:00-11:00 15:00-20:30

Úterý

8:00-11:00 15:00-20:30

Středa

8:00-11:00 15:00-20:30

Čtvrtek

8:00-11:00 15:00-20:30

Pátek

8:00-11:00 15:00-20:30

Sobota

zavřeno zavřeno

Neděle

zavřeno 15:00-20:00